Bij Bossers weten we van IT & delen we graag met jou

In onze kennisbank delen we inzichten, afwegingen en ervaringen uit ons werk.
Van blogs en use cases tot ontwikkelingen in IT en updates vanuit onze organisatie.

Actueel: whitepaper

Modern datamanagement: is jouw data écht veilig?

Je IT-omgeving is niet meer wat het was. Je werkt met cloud, SaaS en systemen op locatie. Data staat overal. En moet altijd beschikbaar zijn. Tegelijk nemen de risico’s toe. Ransomware richt zich juist op je back-ups.
Geen resultaten gevonden
Modern datamanagement: is jouw data écht veilig?
Geen resultaten gevonden

Cases

Case – MKW

Case – MKW

Case MKWMKW groeide naar 19 vestigingen met elk een eigen netwerkinrichting. Samen brachten we daar structuur in: ...
Case – Groningen Airport Eelde

Case – Groningen Airport Eelde

Van Remote Desktop naar een moderne werkplek bij Groningen Airport Eelde. Van beperkingen naar stabiel en flexibel werken met moderne applicaties.
Case – IT Pillars

Case – IT Pillars

Van VMware naar Proxmox met IT Pillars. Aanvullende expertise voor een gecontroleerde migratie zonder verstoring.
Case – Cosis

Case – Cosis

Cosis bestelde jarenlang incidenteel hardware bij ons. Door persoonlijk contact en actief meedenken in IT-vraagstukken groeide deze samenwerking geleidelijk. In de afgelopen jaren zijn we uitgegroeid tot vaste leverancier van de werkplekken binnen Cosis.
Geen resultaten gevonden

Nieuws, evenementen & blogs

Zo handelden wij na het PHP-lek.

Zo handelden wij na het PHP-lek.

Op woensdag 21 oktober waarschuwde het Nationaal Cyber Security Centrum (NCSC) voor twee ernstige kwetsbaarheden in PHP, een programmeertaal waarop een groot deel van alle websites draait. Kwaadwillenden konden via deze lekken websites en webservers aanvallen die PHP gebruiken. Daarom haalden veel organisaties in Nederland hun website uit voorzorg tijdelijk offline, van MijnOverheid en DigiD tot de Tweede Kamer.
De hack waarbij niets wordt gehackt

De hack waarbij niets wordt gehackt

Sinds dit weekend gaat er een bericht rond op WhatsApp. Het komt van iemand die je kent en het vraagt of je wil stemmen op de dochter van een vriendin, voor een gratis dansles.
Wij staan op aiGrunn!

Wij staan op aiGrunn!

aiGrunn is de AI-conferentie van het Noorden: één dag, acht tracks naast elkaar, verdeeld over een paar locaties in het centrum van Groningen.
Je switches zijn gevaarlijker geworden dan je laptops

Je switches zijn gevaarlijker geworden dan je laptops

Iedere IT-organisatie heeft EDR op elke laptop. Iedereen weet welke antivirusversie draait op de servers. Maar niemand in je organisatie weet welke firmware er op de switch in de meterkast draait, of wanneer die voor het laatst is geüpdatet.
Geen resultaten gevonden