Medewerker Logistiek Algemeen
Hoi aanpakker! Heb jij zin om bij het leukste IT bedrijf van het Noorden je handen uit de mouwen te steken? Ben je een echte teamplayer, weet jij het overzicht te bewaren en structuur aan te brengen? Dan ben je aan het juiste adres, wij zijn namelijk opzoek naar een medewerker logistiek.
Medewerker Logistiek Algemeen
32 — 40 uur | Groningen
Wat ga je doen?
Je komt terecht in een team van zo’n 12 collega’s. Binnen dit team doen we allerlei verschillende dingen, zoals: reparaties, RMA, field engineering en logistiek algemene taken. Dit laatste is waar wij jouw hulp goed kunnen gebruiken. Het betreft voornamelijk magazijnwerkzaamheden zoals; het in- en uitboeken van goederen vanuit onze administratie, assemblage, voorraadbeheer bijhouden, het in- en uitpakken van producten en het verzendklaar maken van bestellingen. Klinkt al heel divers toch? Nou dat is het ook! Ook het vervoeren en afleveren van orders bij onze klanten hoort bij de dagelijkse werkzaamheden.
Wie ben jij?
- Het allerbelangrijkste: een harde werker die kwaliteit levert;
- Toegankelijk en een echte teamplayer, maar je kunt ook prima zelfstandig werken;
- Probleemoplossend;
- Stressbestendig, flexibel en oplossingsgericht;
- Communicatief sterk;
- Proactieve houding en durft vooruit te denken;
- Hands-on mentaliteit en je bent bereid om je collega’s maximaal te ondersteunen.
Verder:
- Aantoonbare ervaring in een soortgelijke rol in een logistieke omgeving is een pré;
- Je hebt minimaal een MBO werk- en denkniveau;
- Je beschikt over een rijbewijs B;
- Het bezit van een VCA is een pré.
Wie zijn wij?
Nu en in de toekomst gaat IT over de gebruiker. Bossers & Cnossen beheerst en beheert het gehele speelveld. Ons doel? Het inrichten van een complete werkomgeving dat past bij de eindgebruiker van de klant.
En dat is nog niet alles. Bossers & Cnossen werkt nét een beetje anders dan je waarschijnlijk gewend bent. Wij kennen geen hiërarchie, maar werken holacratisch. Wat dat precies is leggen we je graag uit onder het genot van een kop koffie, maar de essentie is dat iedereen gelijk is, er veel vrijheid is en we je aanmoedigen om te ondernemen in jouw rol. Als je bij B&C aan de slag gaat verven we je in de eerste maand blauw! Dit doen we middels kennismaking met alle bedrijfsonderdelen, jou mee te nemen in onze holacratische manier van werken en door jou te coachen on the job voor een vliegende start.
Wat kun je van ons verwachten?
- Een salaris tussen de €2.502 en €3.328,- bruto fulltime afhankelijk van je kennis en ervaring;
- Een jaarlijks studiebudget van €1000;
- 26 vakantiedagen met de mogelijkheid extra dagen bij te kopen;
- Mogelijkheid tot volgen van trainingen om kennis van het productfolio uit te breiden;
- Reis-en thuiswerkvergoeding;
- Zeer aantrekkelijke pensioensregeling;
- Een fiets- en sportplan;
- Een hele gezellige personeelsvereniging;
- En tot slot crypto aandelen in ons mooie bedrijf. Samen genieten van de winst!
En dan?
Nieuwsgierig geworden? Terecht! Reageer snel met jouw cv en motivatiebrief, en als we een match zien nodigen wij je uit op ons kantoor voor een kop koffie en een goed gesprek. Hopelijk tot snel!
Wij kijken uit naar jouw komst!
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.
Helemaal thuis in
Managed Services
Als jij je wilt focussen op je bedrijfsvoering en geen omkijken wilt hebben naar je IT-infrastructuur,
dan zijn de Managed Services van B&C echt iets voor jou.